Головна | Агросадиби | Туристу | Форум | Контакти

Волинь туристична

Волинь туристична

,

Агросадиби Волині

,

Туристичні райони

, Волинь, Луцьк, туризм, екскурсії
 

Агросадиби Волині

,

Туристичні райони

, Волинь, Луцьк, туризмКалендар творчих подій

Волинь туристична

Волинь туристична

Меню сайта
Пошук
Visitlutsk
Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фестивалі Волині Літо - 2012 року

Подія відбудеться: : 14.05.2017

2–3 червня 2012

Фестиваль-конкурс традиційного мистецтва "Озерний край дзвенить піснями”,  смт Шацьк
Учасники та гості матимуть можливість ознайомитися з рибальськими традиціями, народними піснями, гумором. У програмі: виступи народних музик, фольклорних гуртів та окремих виконавців, конкурси гумористів і рибалок, виставка-ярмарок рибної продукції та творів народного мистецтва, презентації страв із риби та майстер-клас із приготування шацької юшки.

2–3 червня 2012

Фестиваль творчості дітей села "Золоте зернятко”,  с.Боратин Луцького району

Підтримайте юні таланти, завітавши на фестиваль творчості дітей села.

Учасники змагатимуться у трьох номінаціях: музичне мистецтво (народний та естрадний спів), хореографія (народна та естрадна), декоративно-прикладне мистецтво.  Найталановитіша молодь презентує народні пісні та твори українських авторів; хореографічні колективи продемонструють високий рівень виконання народних та сучасних танців; юні художники представлять свої неабиякі здібності. Найкращі й найактивніші будуть нагороджені дипломами та призами фестивалю.

3 червня 2012

Фестиваль зеленого туризму "Рожищенська Мальованка”

с. Дубище Рожищенського району
 Садиба "Мальованка" запрошує гостей із різних куточків області й усієї України, щоб представити багатство і розмаїття культурно-мистецької та туристично-спортивної Волині. Тут ви зможете насолодитися співом кращих  волинських фольклорних колективів, відвідати "Дубищенські етновечорниці", спробувати куліш по-козацьки, стати учасником майстер-класів народних майстрів, які вправно творитимуть вироби з глини та лози. На вас чекають різноманітні конкурси та розваги: «Співоча мальованка», «Рожищенські гаївки», караоке українських пісень, «Коса мальованки». Кожен зможе знайти собі заняття до смаку.

16 червня 2012

Фестиваль козацької пісні "Козацькому роду – нема переводу" м. Берестечко Горохівського  району

Прийдіть на фестиваль і долучіться до масштабного дійства під відкритим небом, наповненого козацьким колоритом та духом української етнокультури.  Вшануйте воїнів, що в боротьбі полягли за рідну землю, пам’ятайте  славні справи козаків, загиблих у битві під Берестечком. Пориньте в атмосферу козацтва та народних традицій разом з вокально-хоровими, фольклорними колективи Волині, Рівненщини, Львівщини. На фестивалі відбудеться традиційна козацька забава, в якій чоловіки проявлять справжню козацьку силу, витримку і міцний дух.    

17-24 червня 2012

Музичний фестиваль "Стравінський і Україна", м. Луцьк, м. Устилуг Володимир-Волинського району

Щороку в червні кращі музичні колективи і виконавці з України та зарубіжжя знайомлять волинян та гостей краю з  надбаннями світової музичної спадщини. Кожна така подія  – це новий крок у дослідженні творчості видатного композитора XX ст. І. Д. Стравінського, вивчення його зв’язків з Україною. У програмі виступи симфонічних й камерних оркестрів, солістів-вокалістів, солістів-інструменталістів, музикознавців. Відбудуться науково-практичні конференції, лекції-концерти для дітей музичних і загальноосвітніх шкіл, творчої інтелігенції.

24 червня 2012

Фестиваль поліського фольклору "Співає Полісся",  смт Любешів

Ознайомитися з мистецьким доробком краю, розмаїттям традицій, узвичаєними народними ремеслами ви зможете, завітавши на фестиваль поліського фольклору.  У програмі: виступи аматорів  з Любешівщини та інших регіонів України, фольклорних колективів Могилевської, Мінської, Брестської областей Республіки Білорусь; виставка-ярмарок декоративно-прикладного й образотворчого мистецтва, традиційних поліських напоїв і страв; конкурси та розваги.

24 червня 2012

Фестиваль "Молодіжна хвиля",  м. Нововолинськ

Завітайте на фестиваль, отримайте заряд позитивних емоцій від обдарованої молоді Нововолинська, яка демонструватиме мистецтво у різних жанрах. Відпочиньте душею, станьте учасником запальних шоу та музично-спортивних розваг. На вас чекають показові виступи провідних спортсменів України, відзначення проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.             

24 червня 2012

Фестиваль народної творчості  "Не будемо журитись, а будем веселитись", смт Іваничі

На вас чекає феєричне шоу, неймовірні виступи, різноманітні конкурси та розваги, театралізовані фольклорні обрядодійства. Ви зможете помилуватися квітковими композиціями, відвідати виставку-продаж робіт народних умільців. Тут вас почастують автентичними стравами прибужанської  кухні та ознайомлять із давніми  хліборобськими традиціями і звичаями  краю.

23–24 червня 2012

Арт-шоу "Ніч у Луцькому замку",  м. Луцьк

Мистецький фестиваль, який перенесе вас у середньовіччя, зачарує атмосферою князівських палат і замкових мурів. Спрямований на  популяризацію історико-культурної спадщини міста, розвиток внутрішнього та міжнародного туризму, традиційного і сучасного мистецтва, налагодження культурного діалогу України й зарубіжжя. У програмі: театралізовані екскурсії, кіно просто неба, «живі скульптури», купальські забави,  лицарські бої та середньовічні розваги, презентація напоїв і страв за давніми рецептами.

6 липня 2012

Театрально-обрядове дійство "На Івана, на Купала у Затурцях" с. Затурці Локачинського району

На учасників та гостей свята чекають обрядові театралізовані  дійства, купальські забави на воді з човнами, Русалками, Водяним та іншими персонажами. Довершать програму виступи троїстих музик, фольклорних колективів, ярмарок  виробів декоративно-прикладного та образотворчого  мистецтва.

15-16 липня 2012

Фестиваль народної творчості "Пісня рідної землі",  м.Камінь-Каширський

Протягом двох днів  у центрі древнього міста відбуватимуться фольклорні дійства, звучатиме автентичний народний спів, музика. Майстри народного мистецтва представлять розмаїття традиційних ремесел. Конкурси на кращу страву із картоплі та чорниць зацікавлять кожного відвідувача свята. 

15 липня 2012

Свято народної творчості "Мелодії і барви Старовижівщини",  смт Стара Вижівка

Запальні мотиви українських народних пісень, вулиця в давньому українському стилі, вбрані у вишиванки дівчата зі стрічками та вінками, молодиці в очіпках, хлопці у шароварах створять особливу атмосферу свята. Виступи аматорських колективів,  відродження обрядів і пісень при збиранні ягід, виставка декоративно-ужиткового мистецтва, різноманітні ігри та конкурси

22 липня 2012

Етнографічне свято "Поліська хата гостями й піснею багата",  смт Ратне

Свято  ознайомить з традиційним народним співом, музикуванням, танцями та місцевим діалектом. Прикрасою стануть фольклорні колективи району, області, гурти з Польщі та Білорусі. Діятимуть етномайданчики, виставки-ярмарки ужиткового мистецтва, місцеві майстри проведуть майстер-класи з соломоплетіння, вишивки та лозоплетіння. У програмі – катання на човнах, народні ігри та забави.

27–29 липня 2012

Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців

сучасної української пісні "Володимир – 2012",  м.Володимир-Волинський

Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців сучасної української пісні щороку проводиться в древньому Володимирі-Волинському. Відкриває нові імена талановитої молоді, популяризує українське музичне естрадне мистецтво та знайомить учасників з історико-культурною спадщиною міста.

Серпень  2012

«Кордон 835»

 

Кречів-Крилів
Корчмин-Стаївка
Адамчуки-Збереже

Волинська обл.

Європейські Дні Добросусідства

 Заходи відбуваються безпосередньо біля лінії кордону. Місце проведення заходу – кордон – природньо та невимушено сприяє втіленню в життя ідеї добросусідства та пропагуванню відкритого та приязного кордону між ЄС і Україною.  Європейські дні добросусідства на кордоні – святкування закінчення літа, волевиявлення про те, що ми хочемо бачити європейське майбутнє України та долучитися до будівництва мостів, а не залізних мурів між народами, які творять європейську спільноту. Захід має значення та виконує роль символу поєднання та братерства, служить розвитку українсько-польської співпраці та євроінтеграції, особливо важливих у прикордонному регіоні в рамках розширення Шенгенської зони та у контексті приготувань до Євро 2012.

В рамках Днів Добросусідства відбуваються: форум транскордонної співпраці, музично-мистецьке дійствоекуменічна молитва євро республіка, футбольний матч, кулінарний пікнік з традиційною кухнею, пленер, ярмарок народних ремесел, майстер-класи, ленд-арт, інтеграційні заходи для дітей та молоді

Серпень 2012

Фестиваль «Бандерштат»

м.Луцьк

Ідея фестивалю зводиться до популяризації української національної єдності, патріотизму та прославлення українських героїв, котрі воювали в лавах УПА та поклали своє життя за наше мирне теперішнє та нашу державну незалежність. Степан Бандера, як символ нескореності української нації є символом і самого фестивалю, що відбилося і на назві заходу. Образ цієї людини має слугувати для сучасної молодої людини життєвим дороговказом та зразком для наслідування.

Фестиваль ставить на меті:

- піднесення української національної ідеї серед молоді та творчих колективів

- пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя;

- утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання, пропаганда української мови, культури, цінностей та рідної музики.

4-5 серпня  2012               

Поетично-мистецьке свято "Лісова пісня",  с.Колодяжне, ур. Нечимне

Урочище Нечимне, що на Ковельщині, запрошує усіх шанувальників творчості видатної волинянки, геніальної доньки нашого народу Лесі Українки. Гості фестивалю спостерігатимуть за яскравим театралізованим дійством: народна пісня, запальна мелодія супроводжуватимуть поетичне слово. На лісовій галяві виступлять кращі фольклорні колективи, як з Волині, так і з інших регіонів. Програма фестивалю насичена та різноманітна.

18–19 серпня 2012

Фестиваль мистецтв "Пісні Великої Волині",  м. Луцьк

Древній Лучеськ запрошує шанувальників автентичної та сучасної української культури. Учасниками фестивальних заходів стануть окремі виконавці, вокально-фольклорні гурти, фольклорно-етнографічні ансамблі, народні музики, естрадні ансамблі. Найкращі роботи майстрів народного мистецтва представить виставка «Барви Волині», відбуватимуться майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, діятимуть етнографічні майданчики, містечко бджолярів, працюватимуть портретисти, шаржисти, будуть розваги, конкурси, українська дискотека. Краще пізнати наш край, його історико-культурні пам’ятки та мальовничу природу допоможе фотовиставка «Визначні місця Великої Волині».

21–27 серпня 2012

Міжнародний фестиваль "Поліське літо з фольклором",  м. Луцьк

1 раз на два роки

Завітайте на   грандіозне мистецьке дійство, що збирає учасників з понад 40 країн світу! Ознайомтеся з самобутніми традиціями українського народу! Древній Луцький замок, прикрашений прапорами багатьох держав, наповниться  атмосферою добросусідства і близькості народів. У програмі:  марш-парад головними вулицями міста, творчі зустрічі, концерти на відкритих майданчиках, ярмарок виробів майстрів народної творчості, гала-концерт в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.               

Фестиваль подарує нестримні, яскраві емоції, щирі усмішки та позитивний настрій!

24 серпня 2012

Свято "Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух!",  смт Турійськ

Стало доброю  традицією  проводити у День Незалежності України цей фестиваль. Веселі козацькі забави, катання на конях, козацькі страви, вироби народних майстрів, конкурси та розваги на ігрових майданчиках для дітей і молоді припадуть до душі усім, хто завітає до Турійська у цей святковий день.

Контактна особа: Олена E | Теги: волинь для туриста, фестивалі луцька, луцьк фестивальний цікава волинь, волинь туризм, фестивалі волині
Переглядів: 1722 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

©2010. Всі права захищені. Розробив Мочкош Д.Р.